למה אצלנו?

דף הבית > מידע נוסף > למה אצלנו?

בדיקת אולטרסאונד בקופת החולים לעומת מרפאה פרטית:

משרד הבריאות מפרסם רשימת איברים אותם יש לבדוק בסקירת המערכות. במרפאת ד"ר שרים מבוצעת סקירת מערכות רחבה בהרבה מזו שמנחה משרד הבריאות. גם הזמן המוקדש לסקירה הוא כמעט בלתי מוגבל ומאפשר בדיקה מדוקדקת של כלל איברי העובר, גם כאלה שאינם מופיעים ברשימת משרד הבריאות (כמו למשל עדשות העיניים, עצמות הבריח העובריות, בדיקה מדוקדקת יותר של הלב העוברי ...ועוד).
יחידת האולטרסאונד אותה הקים ומנהל ד"ר שרים בבית החולים, מרכזת את מירב המומים המתגלים באוכלוסיית האיזור. רבים מהם מופנים לבית החולים על מנת שיאושר או ישלל המום העוברי. במקרים רבים יד מאומנת יכולה דווקא לשלול מום שנחשד, ולהרגיע.
במקרים בהם מאומת כי אכן מדובר במום עוברי, מבוצע ביחידת האולטרסאונד כל מעקב ההריון והיעוץ לגבי משמעות המום, אפשרויות התיקון והריפוי שלו וכו'.
כמו במקצועות אחרים, במקצוע הרפואה, ובמיוחד בתחום בדיקות האולטרסאונד, קיימת חשיבות גדולה לנסיון המבצע. נסיונו של ד"ר שרים שנרכש בבית החולים, במרפאתו הפרטית ולפני כן במהלך עבודתו בקנדה כרופא בכיר, מבטיח לכם, ההורים, ייעוץ מהיימן ויד מיומנת המושטת לכם בכל עת.

מעקב לאורך זמן:

נשים העוברות בדיקת אולטרסאונד (שקיפות עורפית, סקירת מערכות וכו') במרפאתנו נהנות ממעקב ארוך טווח. בכל עת שעולה שאלה או ספק, או מתגלה חלילה חשד לבעיה, דלתנו תמיד פתוחה לכם לפנות, לשאול וגם להבדק שוב, באם קיים צורך. זו חלק מהמצוינות שאנחנו לוקחים על עצמנו.

ד"ר שרים מקבל לפגישות ייעוץ וטיפול בתל אביב ובחדרה
 רח' הברזל 34 כניסה A קומה שלישית ברמת החייל, תל-אביב
רח' הילל יפה 11, קומה 2, חדרה.

מיכשור:

במרפאתנו, המיכשור המתקדם ביותר המאפשר לבצע את מגוון בדיקות האולטרסאונד השונות באופן המתקדם ביותר, ותוך שימוש בתלת מימד וארבע מימד (בדיקות תלת מימד ב"זמן אמיתי").
 
לסיכום, אנחנו מציעים בדיקה מקיפה, נסיון, מעקב ארוך טווח ומכשור מתקדם. כולם לרשותכם. תהנו
הקמנו את המרפאה מתוך כוונה כנה להעניק לכם, ההורים לעתיד, שירות מיטבי.
 
הנה מספר סיבות מדוע לבצע את בדיקות האולטרסאונד בהריון אצלנו;

נסיון:

לקביעת תור 050-454-8448
לד"ר אלון שרים 050-6246988

צור קשר